(044)232-93-36       (066)308-64-19

(096)482-61-04       (063)244-87-36

Продажа офисной мебели в Борисполе

Купить офисную мебель в Борисполе

Купити меблі для офісу ви можете через наш сайт, за допомогою функції “корзина”, по телефону або відправивши замовлення на електронну адресу, вказану в розділі “Контакти”. При оформленні замовлення необхідно вказати код товару, колір меблів, кількість обраного товару а так само адресу доставки та контактні дані. При покупці за безготівковим розрахунком необхідно вислати так само і всі необхідні документи для виставлення рахунку. Вартість вказана без доставки і збірки офісних меблів. Вартість доставки в Бориспол-200 грн. За межі в Бориспола 5 грн. кілометр. Вартість збирання 80 грн. за одиницю. При покупці офісних меблів на суму понад 10000 грн. збірка і доставка безкоштовна.

Так само ви можете ознайомитися з каталогом і купити меблі для персоналу безпосередньо у нас в виставковому центрі, Київ, вул. Євгена Коновальця, 36Д
Крім готових меблів зі складу наш магазин офісних меблів надає таку послугу як виготовлення офісних меблів на замовлення за проектом замовника. Також в штаті компанії є професійні дизайнери, які приїдуть і спроектують планування офісу.

Переваги нашої офіной меблів:

1. Купуючи серійну меблі, ви платите на 50-70% менше ніж за меблі, виготовлену на замовлення, так як виготовлення під замовлення, має на увазі індивідуальний підхід до кожного виробу.

2. Вирішивши купити меблі для офісу з нашого ресурсу, ви не переплачуєте магазинах-посередникам. Таким чином, ви ще економите 15% ваших коштів.

3. Наша недорога офісні меблі в Києві є модульною.

модульні меблі

Модульні меблі – своєрідний меблевий конструктор. За допомогою столів всіляких розмірів і конфігурації, а крім цього за допомогою спеціальних приставок для столів, ви можете організувати робочі місця будь-якої форми і розміру. Це може бути стіл для оператора, стіл для переговорів, блок столів для колл-центру, рецепція … Ви легко зможете комфортно обставити ваше офісне приміщення з найбільш раціональним розміщенням ваших співробітників. Так само за допомогою шаф, стелажів, тумб, полиць, ви можете облаштувати будь-яке робоче місце, як для робочого персоналу так і для бухгалтерії, приймальні, архівної, кабінету керівника. Для спрощення процесу пошуку ви можете скористатися «бігунка», за допомогою якого ви відразу відсівати неприйнятний для вас цінової варіант. Ви отримаєте обрану вами офісні меблі протягом 3-10 робочих днів з моменту надходження сплачених вами коштів на наш рахунок, цей термін визначається наявністю необхідної офісних меблів на нашому складі.